Prywatne Biuro Śledcze - Detectio

87-100 Toruń, Szosa Chełmińska 26

56 655... 31 23więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Uzyskanie dowodów zdrady małżeńskiej

Usługa w kategorii: dowody do spraw rozwodowych

Cena: do uzgodnienia

Uzyskanie dowodów dla potrzeb spraw rozwodowych, jest jedną ze specjalizacji Prywatnego Biura Śledczego- Detectio. Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie tą kategorią usług w 2012 roku stworzyliśmy sekcję detektywów, zajmujących się jedynie pozyskaniem środków i źródeł dowodowych dla potrzeb spraw rozwodowych. Detektywi zajmujący się sprawami rozwodowymi, to emerytowani funkcjonariusze bądź detektywi wyszkoleni przez Prywatne Biuro Śledcze-Detectio. Czynności wykonujemy szybko i skutecznie.Przeprowadzamy także obserwacje doraźne na zlecenie klienta. Działania są koordynowane prawnie, tak aby nie narażały zlecającego na konsekwencje prawne a ich efekty mogły zostać wykorzystane w Sądach Powszechnych RP. Cena usługi zawiera udział detektywa w sprawie sądowej. Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w przypadku udziału w czynnościach procesowych, nie pobieramy dodatkowej opłaty. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem.

Korzyści: Szybkie i profesjonalne działanie. Uzyskanie materiału dowodowego w formie pisemnego Sprawozdania. Udział detektywa w sprawie sądowej w charakterze świadka. Materiały foto/video wykonane za pomocą najnowocześniejszego sprzętu.


Sposób wykonania: Podpisanie umowy ze względów prawnych odbywa się w jednej z Kancelarii Biura: w Toruniu bądź w Bydgoszczy.


Gwarancja: Działania prowadzone legalnymi metodami. Zebrany materiał może zostać użyty w Sądach Powszechnych RP.


Zasięg: Czynności w zależności od dyspozycji zlecającego mogą być prowadzone na terenie kraju.


Termin wykonania: Dostosowany do indywidualnej sprawy. Standardowo od momentu podpisania umowy do przekazania pisemnego Sprawozdania, nie powinno upłynąć więcej niż 21 dni. W zależności od budżetu sprawy i zaleceń zleceniodawcy, możliwe jest objęcie pełną kontrolą 24h.


Jak zamówić: Umowa jest podpisywana w czasie wizyty w Kancelarii Biura. W wyjątkowych przypadkach w miejscu wyznaczonym przez zlecającego usługę( dojazd jest płatny- warunki ustalane indywidualnie z klientem).

Usługi

5

 

Kontakt

87-100 Toruń,
Szosa Chełmińska 26

56 655... 31 23więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.detectio.pl


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 0:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd